2019-05-03

Socialinė lygybė – taip, tai įmanoma!

Socialinė lygybė – taip, tai įmanoma! pagrindinė nuotrauka

2019 metų balandžio 8–17 dienomis Vilkaviškio mieste, Karalkrėslio kaime, vyko ,,Erasmus+“ jaunimo mainų projektas „Social Europe: Myth or Reality?“.

Projekte dalyvavo po 9 dalyvius iš Latvijos, Bulgarijos, Ispanijos ir Lietuvos, kurie diskutavo socialinės lygybės tema.
 

Projekto tema buvo artima visiems dalyvavusiems, nes kiekvienas savoje aplinkoje galėjo rasti ekonominės, lyčių, socialinio statuso nelygybės pavyzdžių. Komandinių ir savarankiškų užduočių metu dalyviai analizavo priežastis, lemiančias socialinę nelygybę jų pačių šalyse.

Projekto dalyviai lankėsi Lietuvos sostinėje įsikūrusioje ,,Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyboje“, kur susitiko su tarnybos vyresniuoju patarėju ir buvo supažindinti su situacija Lietuvoje.

Dalyviai įgyvendino savo pačių paruoštas socialines akcijas. Pirmoji buvo įgyvendinta Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijoje, kurioje dalyviai į savo pačių sugalvotas veiklas įtraukė moksleivius.

Antroji socialinė akcija įtraukė vietinę, įvairaus amžiaus bendruomenę. Vilkaviškio miesto aikštėje projekto dalyviai kvietė susipažinti su kitomis kultūromis, domėjosi aplinkinių nuomone socialinės lygybės Lietuvoje ir Europoje klausimais.


VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“