#ErasmusDays

Kas yra #ErasmusDays?

Visoje Europoje jau trečius metus vyksta kampanija #ErasmusDays. 2019 metais jai skirti renginiai bus organizuojami spalio 10–12 dienomis. Tai bus trys dienos, kuomet švęsime programos „Erasmus+“ poveikį Europai ir už jos ribų. #ErasmusDays – tai puiki proga suorganizuoti renginį, dalintis savo „Erasmus+“ patirtimi ir pasakoti apie įgyvendinamus projektus.

Tarptautinis mobilumas ir Europos pilietybė vėl yra pagrindinė #ErasmusDays tema. 2018 metais 39 šalyse buvo suorganizuoti 1435 renginiai , kurie pasiekė 116 milijonų piliečių. Ar šiemet pavyks pasiekti daugiau?

Jei esi „Erasmus+“ projektų vykdytojas, Europos masto veikėjas, programos alumni, #ErasmusDays suteiks progą dalintis patirtimi, suorganizuoti renginį ar skleisti žinią apie savo projektą!

Nori studijuoti ar mokytis užsienyje? #ErasmusDays suteiks tris tam skirtas dienas, kad galėtum sužinoti viską apie programos „Erasmus+“ galimybes bei pabendrauti su programos alumniais, kurie džiaugsmingai pasidalins patirtimi su tavimi!

Parodos, koncertai, konkursai, seminarai, tinklaveikos renginiai, atvirų durų dienos, skaitmeniniai renginiai. Daugybė šalių įsitraukia į šią kampaniją organizuodami daug renginių. Brangi kiekviena minutė: organizuok #ErasmusDays renginį, dalyvauk bent viename šalia tavęs, dalinkis įspūdžiais apie savo europinę patirtį socialiniuose tinkluose!

#ErasmusDays 2019: organizuok renginį

Visi programos „Erasmus+“ dalyviai (švietimo ir mokymo institucijos, įmonės, tyrimų centrai, įdarbinimo agentūros, nevyriausybinės organizacijos ir pan.) gali suorganizuoti renginį:

Sukurk renginį, kuris parodys tavo projekto poveikį ar programos „Erasmus+“ dalyvių patirtis. Nepamiršk pasinaudoti #ErasmusDays privalumais ir kampanijos datas pasirinkti jau numatytam renginiui – taip pritrauksi daugiau žiniasklaidos dėmesio. Nepamiršk, kad gali organizuoti ir skaitmeninį renginį ar parodą, jei tavo organizacija negali priimti daug žmonių.

Užregistruok savo renginį #ErasmusDays interneto svetainėje iki 2019 m. spalio 9 d. ir parsisiųsk skaitmeninės komunikacijos paketą.

Komunikuok savo nacionalinę #ErasmusDays programą žiniasklaidai, sprendimų priėmėjams ir piliečiams, nepamiršk dalintis žinutėmis socialiniuose tinkluose, naudojant grotažymę #ErasmusDays!

Parsisiųsk komunikacijos paketą

Jame rasi atvirukų maketus, plakatus, banerius, vizualus socialinių tinklų žinutėms ir pan. Parsisiųsk čia.