2017-06-19

„Ready for World“ seminaras ir įrankių mugė apie jaunimo informavimą ir konsultavimą Suomijoje

„Ready for World“ seminaras ir įrankių mugė apie jaunimo informavimą ir konsultavimą Suomijoje pagrindinė nuotrauka

Globalus ir skaitmenizuotas pasaulis yra nuostabus, tačiau taip pat jį sunku suprasti tiek patiems jauniems žmonėms, tiek tiems, kurie padeda priimti teisingus sprendimus ir kovoti su ateities neužtikrintumu.

Seminaro tikslas – padėti pamatyti jaunų žmonių ateitį. Kokios yra ateities mega tendencijos ir kaip pasaulis bei mūsų gyvenimai pasikeis? Su kokiais iššūkiais jauni žmonės susidurs? Kaip darbas su jaunimu ir jaunimo informavimas gali padėti jauniems žmonėms įveikti šiuos iššūkius? Kokių gerųjų praktikų turime Europoje?

Seminare lauks ekspertų įžvalgos ir gerųjų praktikų mainų sesijos. Pagrindinis kalbėtojas – suomių futuristas Ilkka Halava. Seminaro pagrindinė mintis – išeiti už tradicinio jaunimo informavimo ribų ir labiau gintis į klausimus, susijusius su tarptautiniu mobilumu, globalizacija, medijų raštingumu, gyvenimu internete (ir jo keliamus iššūkius), darbą, karjerą, ekonomiką ir gerovę.

Seminaras suburs jaunimo (informacijos) darbuotojus, kuriems įdomios minimos temos, suteiks erdvę susitikti, mokytis iš bendraamžių, megzti bendradarbiavimo tinklus, dalintis patirtimi, gauti įkvėpimo ir plėtoti idėjas kartu su kitais.

Įrankių mugėje atrasite geriausius kūrybinius įrankius ir praktikas jaunimo informavimui ir orientavimui Europoje. Renginio programa bus sudaryta iš ekspertų pranešimų, kūrybinių dirbtuvių, darbo grupių ir pažintinių vizitų.

Kam skirtas seminaras?

Patyrusiems ir atsakingiems jaunimo darbuotojams ir jaunimo informavimo ir konsultavimo profesionalams. Dalyviai privalo būti pilnamečiai ir gebėti dirbti anglų kalba.

Seminaras vyks 2017 m. rugsėjo 12–15 d. Helsinkyje, Suomijoje. Registracija vyksta čia iki 2017 m. liepos 15 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių atranką, siuntimo tvarką ir kompensuojamas išlaidas rasite prisegtame dokumente.