2019-01-30

Kviečiame programos „Erasmus+“ KA229 mokyklų mainų partnerysčių paraiškų teikėjus dalyvauti konsultacijų dienoje

Kviečiame programos „Erasmus+“ KA229 mokyklų mainų partnerysčių  paraiškų teikėjus dalyvauti konsultacijų dienoje pagrindinė nuotrauka

Švietimo mainų paramos fondas kviečia bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektų organizacijų atstovus, ketinančius iki 2019 m. kovo 21 d. teikti paraiškas, dalyvauti konsultacijų dienoje 2019 m. vasario 20 d.

Konsultacijų diena bus organizuojama klausimų – atsakymų principu, todėl dalyviai turės galimybę individualiai ir grupėje konsultuotis su projektų koordinatoriais aktualiomis temomis ir pasidalinti gerąja patirtimi. Renginio metu pristatysime 2019 m. kvietimo teikti paraiškas naujoves, aptarsime ir atsakysime į registracijos metu pateiktus klausimus. Projektų koordinatoriai atsakys į konkrečius klausimus dėl KA229 mokyklų mainų partnerysčių paraiškų pildymo ir pateikimo.

Iki konsultacijų dienų kviečiame susipažinti su programos „Erasmus+“ vadovu ir kitais aktualiais programos dokumentais:

Taip pat iki konsultacijos dienos kviečiame:

  • išsiaiškinti projekto poreikį, identifikuoti problemą, temą;
  • susirasti tinkamus partnerius;
  • suformuluoti projekto tikslą ir uždavinius;
  • susiplanuoti veiklas, atitinkančias tikslą ir uždavinius;
  • pasitikrinti, ar ir kaip projekto tikslas atitinka „Erasmus+“ KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus prioritetus.

Konsultacija vyks Švietimo mainų paramos fondo (Rožių al. 2, Vilnius) I a. didžiojoje salėje. Kviečiame registruotis tik į vieną darbo grupę ir atvykti tik į tą grupę, kurią nurodysite:

  • I grupė: nuo 10 iki 12 val.
  • II grupė: nuo 14 iki 16 val.

Registracija vyks iki 2019 m. vasario 18 d. įskaitytinai. Dėl riboto dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę registraciją baigti anksčiau.

Atkreipiame dėmesį, kad klausimus užduoti bus galima konsultacijos dienos metu, tačiau labai prašome registruojantis iš anksto suformuluoti Jums rūpimus pagrindinius klausimus, kad pagal juos renginio organizatoriai galėtų geriau pasiruošti konsultacijų dienai. 

Registruotis.

Dalyvavimas konsultacijų dienoje nemokamas. Fondas nefinansuoja dalyvių kelionės į/iš renginius išlaidų. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad automobilių statymas teritorijoje, esančioje aplink Fondą, yra mokamas.

Kilus klausimų kreipkitės el. paštu ComeniusKA2@smpf.lt