2017-12-27

Kviečiame į mokymo kursus „The Power of Non-Formal Education“ Portugalijoje

Kviečiame į mokymo kursus „The Power of Non-Formal Education“ Portugalijoje pagrindinė nuotrauka

„The Power of Non-Formal Education“ yra mokymo kursai, kurių tema – neformaliojo ugdymo poveikio didinimas, principai ir metodai jaunų žmonių įgalinimui. Šiais mokymo kursais siekiama skatinti dalyvius pajausti ir reflektuoti apie neformaliojo ugdymo poveikį, išbandant skirtingus neformaliojo ugdymo metodus, analizuoti šio ugdymo vaidmenį skirtingose Europos valstybėse bei susipažinti su Europos neformaliojo ugdymo strategija ir diskutuoti apie ją.

Mokymo kursai skirti jaunimo darbuotojams, mokymų vadovams, jaunimo grupių lyderiams, projektų vadovams, jaunimo politikos formuotojams, Europos savanorių tarnybos mentoriams ir tutoriams. Dalyviai turi būti pilnamečiai ir gebantys dirbti anglų kalba. 

Kodėl verta?

  • Padėti dalyviams pajusti ir reflektuoti apie neformaliojo ugdymo galią, išbandant skirtingus neformaliojo ugdymo metodus.
  • Analizuoti neformaliojo ugdymo vaidmenį skirtingose šalyse.
  • Atrasti ir lyginti skirtingų švietimo požiūrių ir metodų reikšmę, vaidmenį ir vienas kito papildymą (formalusis, neformalusis ir savaiminis mokymasis).
  • Suprasti programos sudarymo principus „Erasmus+“ jaunimo srities projekte, remiantis neformaliojo ugdymo principais.

Kaip viskas vyks?

Norint, kad dalyviai patirtų realų poveikį, jie išgyvens visą patyriminio mokymosi ciklą: veiklą, jausmą, refleksiją, perkėlimą.

Pedagoginis procesas

Pagrindinė mokymo kursų tėkmė bus pagrįsta:

  • Patyrimu: skirtingų mokymosi aplinkų, skirtingų neformaliojo ugdymo metodų,
  • Reflektavimu: apie metodus ir jų poveikė, apie neformaliojo ugdymo galią ir ribotumus, kuriant pedagoginį procesą,
  • Perkėlimu: į dalyvių realybę, taip siekiant pagerinti darbo su jaunais žmonėmis būdus,
  • Dalijimusi: skirtingų suvokimų, dabartinių situacijų ir patirčių, 
  • Vystymu: gerinant dalyvių gebėjimus, įtraukiant juos į sprendimų procesą.

Mokymo kursai vyks 2018 m. kovo 7–13 d. Portugalijoje. Registruotis galite iki 2018 m. sausio 21 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.