2018-02-05

Kviečiame „Erasmus+“ BU sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių (KA229) paraiškų teikėjus dalyvauti konsultacijų dienose

Kviečiame „Erasmus+“ BU sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių (KA229) paraiškų teikėjus dalyvauti konsultacijų dienose pagrindinė nuotrauka

Švietimo mainų paramos fondas kviečia bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektų organizacijų atstovus, ketinančius 2018 m. kovo 21 d. „Erasmus+“ kvietimui teikti paraiškas, dalyvauti konsultacijų dienose.

Konsultacijų dienos bus organizuojamos klausimų – atsakymų principu, todėl dalyviai turės galimybę individualiai ir grupėje konsultuotis su projektų koordinatoriais aktualiomis temomis ir tarpusavyje pasidalinti gerąja patirtimi. Renginio metu pristatysime 2018 m. kvietimo teikti paraiškas naujoves. Projektų koordinatoriai atsakys į konkrečius klausimus dėl KA229 sektoriaus  mokyklų mainų partnerysčių paraiškų pildymo ir pateikimo.

Iki konsultacijų dienų kviečiame susipažinti su programos „Erasmus+“ vadovu ir kitais aktualiais programos dokumentais.

Konsultacija vyks 2018 m. vasario 22 d. Švietimo mainų paramos fondo I a. didžiojoje salėje, adresu Rožių al. 2, Vilnius. Kviečiame registruotis tik į vieną darbo grupę ir atvykti tik į tą grupę, kurią nurodysite:

  • I grupė: nuo 10:00 iki 12:00 val.
  • II grupė: nuo 14:00 iki 16:00 val.

Konsultacijų dienos programa.

Registracija vyks iki 2018 m. vasario 20 d. Dėl riboto dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę registraciją baigti anksčiau. Registruotis.

Dalyvavimas konsultacijų dienose nemokamas. Švietimo mainų paramos fondas nefinansuoja dalyvių kelionės į/iš renginius išlaidų. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad automobilių parkavimas teritorijoje, esančioje aplink renginio vietą, yra mokamas.

Kilus klausimų kreipkitės: el. p. KA2renginiai@smpf.lt