2019-04-11

Europos profesinių gebėjimų savaitė 2019 m.

Europos profesinių gebėjimų savaitė 2019 m. pagrindinė nuotrauka

Ketvirtoji Europos profesinių gebėjimų savaitė vėl sukvies į Nominacijų apdovanojimų šventę. Renginys vyks 2019 m. spalio 17 d. Helsinkyje, dalyvaujant Marianne Thyssen, už užimtumą, socialinius reikalus, gebėjimus ir darbo jėgos mobilumą atsakingai komisarei.

Apdovanojimai suteikia pripažinimą meistriškumui, matomumą ir pripažinimą gerai atliktam darbui, motyvuoja dalyvaujančius asmenis ar organizacijas. Taip pat jie skatina tinklų kūrimą, atveria naujas karjeros galimybes, laimėtojai tampa savo srities ambasadoriais. 

Profesinio mokymo kompetencijos gali būti parodomos pripažįstant žmones, organizacijas ar išsiskiriančius projektus. 

Kas gali dalyvauti?

Visi apdovanojimai yra skirti konkrečioms tikslinėms auditorijoms ir yra uždari konkursai, skirti tam tikrų profesijų atstovams. Jei norite dalyvauti viename iš atvirų konkursų, spauskite žemiau esančias nuorodas.

Koks apdovanojimų procesas?

  • Nepriklausoma komisija sukuriama kiekvienai kategorijai. Komisijos išrinks 2 nominantus ir atitinkamai išskirs savo pasirinktą nugalėtoją.
  • Tuomet prasidės balsavimas internetu, kuris vyks nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki spalio 15 d. 
  • 2019 m. komisijos ir publikos balsai bus verti po 50 proc. 
  • Žiuri preliminarius pasirinkimus atliks iki vasaros, o galutiniai rezultatai bus skelbiami 2019 m. spalio 17 d. per Apdovanojimų ceremoniją. 

Daugiau informacijos ir apdovanojimų kategorijas rasite čia.