2018-02-05

„Erasmus+“ KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus strateginių partnerysčių konsultacijų diena 2018 m. paraiškų teikėjams

„Erasmus+“ KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus strateginių partnerysčių konsultacijų diena 2018 m. paraiškų teikėjams pagrindinė nuotrauka

Švietimo mainų paramos fondas kviečia bendrojo ugdymo sektoriaus organizacijų atstovus, ketinančius 2018 m. kovo 21 d. teikti programos „Erasmus+“ KA2 strateginių partnerysčių paraiškas, dalyvauti konsultacijų dienose.

Konsultacijų dienos bus organizuojamos klausimų – atsakymų principu, todėl dalyviai turės galimybę individualiai ir grupėje konsultuotis su projektų koordinatoriais aktualiomis temomis ir tarpusavyje pasidalinti gerąja patirtimi. Renginio metu pristatysime 2018 m. kvietimo teikti paraiškas naujoves. Projektų koordinatoriai atsakys į konkrečius klausimus dėl KA2 strateginių partnerysčių paraiškų pildymo ir pateikimo.

Iki konsultacijų dienų kviečiame susipažinti su programos „Erasmus+“ vadovu ir kitais aktualiais programos dokumentais.

Konsultacija vyks 2018-02-20 d. Švietimo mainų paramos fondo I a. didžiojoje salėje, adresu Rožių al. 2, Vilnius. Kviečiame registruotis tik į vieną Jus grupę ir atvykti tik į tą grupę, kurią nurodysite:

  • I grupė: nuo 10:00 iki 12:00 val.
  • II grupė: nuo 14:00 iki 16:00 val.

Registracija vyks iki 2018 m. vasario 19 d. Dėl riboto dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę registraciją baigti anksčiau. Registruotis.

Konsultacijų dienos programa.

Dalyvavimas konsultacijų dienose nemokamas. Švietimo mainų paramos fondas nefinansuoja dalyvių kelionės į/iš renginius išlaidų. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad automobilių parkavimas teritorijoje, esančioje aplink renginio vietą, yra mokamas.

Kilus klausimų kreipkitės: el. p. kotryna.kisieliene@smpf.lt