2019-09-24

Dalinkitės savo istorija!

Dalinkitės savo istorija! pagrindinė nuotrauka

Profesinio mokymo kelias gali būti labai skirtingas. Jis apima platų įgūdžių spektrą nuo rūbų dizaino iki mobiliųjų programėlių kūrimo. Jis suteikia progą naujai pradžiai arba galimybę paversti kūrybinius gebėjimus ar savo hobį klestinčiu verslu. Susipažinkite su asmeninėmis mokinių iš visos Europos istorijomis: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/success-stories_en 

Įkvėpkite kitus savo istorija ir padėkite sužinoti apie galimybes profesinio mokymo srityje! Jei dalyvavote profesinėje stažuotėje, galite parašyti apie tai, kaip stažuotė padėjo atrasti savo profesinį potencialą, koks kursas padėjo sužinoti apie naujausias tendencijas ar kaip sėkmingai persikvalifikavote ir įgijote naują profesiją.  

Jei esate darbdavys ir jūsų darbuotojai pagerino savo kompetencijas per profesnį mokymą, galėtumėte pasidalinti mokymų detalėmis. Jei esate vienas iš besimokančiųjų tėvų, papasakokite, kaip palaikėte savo vaiką jo profesinės kelionės metu.

Pasidalinkite savo istorija užpildydami elektroninę formą. Joje esanti istorija turi būti ne ilgesnė nei 500 žodžių. Be to, kviečiame ją iliustruoti nuotrauka ir video, kurie atspindi jūsų profesinio mokymo istoriją. Profesinių gebėjimų savaitės komanda peržiūrės jūsų istorijas ir gali susisiekti dėl daugiau informacijos.

Kai jūsų informacija bus patvirtinta, ją matysite sėkmės istorijų puslapyje, iš kurio galėsite dalintis su draugais, kolegomis ar socialiniuose tinkluose su grotažyme #DiscoverYourTalent ir #EUVocationalSkills.

Pasidalinkite savo istorija čia: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/share-your-story_en